O nás

Naše firma je výrobní a obchodní společnost. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodní prodejem zahrádkářských a chovatelských potřeb, květin, dekorováním skla, keramiky a porcelánu a pronájmem kancelářských prostor. Pro naši činnost používáme obchodní označení E. M. I. R. (Enterprises Maple Rock Int.). Název je odvozen od jména nejvyšší hory našeho kraje - Javorové skály.

Můžete nás nalézt ve čtyřech provozovnách. Tři jsou v Táboře - jedná se o obchody a jedna v Božejovicích - výrobna. Pro maloobchodní prodej zahrádkářských a chovatelských potřeb používáme obchodní označení VLASTA. Pro činnost velkoobchodní v oboru zahrádkářských a chovatelských potřeb použiváme název EMIR velkoobchod a pro dekorování skla, keramiky a porcelánu EMIR dekor. 

Velkoobchodní prodej zahrádkářských a chovatelských potřeb realizujeme z provozovny VLASTina prodejna v ulici U Bech. dráhy 1505 v Táboře. V okruhu 100km od Tábora rozvážíme zboží jednou nebo dvakrát do týdne. Pro rozvážku v současné době disponujeme třemi dodávkovými vozy různé velikosti a tonáže.

Pro obchodníky a stálé velkoodběratele máme připraveny slevy ze základních velkoobchodních cen.