Obchodní podmínky

Za velkoobchodní ceny u nás mohou nakupovat firmy, které se zabývají prodejem sortimentu zahrádkářských a chovatelských potřeb, dále realizační firmy, obce, technické služby, drobní zemědělci a zemědělská družstva.

Stálé zákazníky, kteří se nachází v dosahu našich rozvozových tras, a kteří mají roční odběr nad Kč 20.000,- bez DPH nelimitujeme výší jednorázového odběru. Příležitostné zákazníky, kteří se nacházejí v dojezdové vzdálenosti našich rozvozů limitujeme min. částkou odběru Kč 1500,-. Se zákazníky, kteří se nachází mimo dosah našich běžných závozů se domlouváme individuálně formou cenové nabídky.

Každý velkoobchodní zákazník se musí před prvním odběrem prokázat kopií živnostenského listu. Po ověření údajů dojde k jeho registraci.

Z našich základních velkoobchodních cen můžete získat slevy, jejichž výše je závislá na výši odběru v předcházejícím roce. Podrobnosti se dozvíte od našeho obchodního zástupce nebo po přihlášení do e-shopu.

Realizujeme pouze platby za hotové. Snažíme se připravit našim obchodním partnerům ty nejlepší ceny. Náš velkoobchod je zaměřen především na cenu a dlouhodobou kvalitní spolupráci.

 

 

Vozový park »