O nás

Naše moto "Dáváme jim tvář" charekterizuje v hlavních rysech naši činnost. Vezmeme hrnek, skleničku a jednoduše řečeno - nahý hrnek oblečeme. Umíme na jubilejní skleničku napsat věk oslavence, z vaší fotografie udělat motiv pro celý servis, nadekorovat logo Vaší firmy.

Provoz dekorace byl zahájen v roce 1993 se třemi zaměstnanci. V současné době má naše pobočka sedm stálých pracovníků. Do roku 1996 jsme působili v Táboře. V květnu roku 1996 jsme provozovnu přestěhovali do současných prostor v Božejovicích.

Od počátku naší činnosti jsme se soustředili na individuální dekoraci skla, keramiky a porcelánu. Klademe hlavní důraz na výrobu vlastních motivů - upomínkových předmětů s motivy měst a míst, rybářských, mysliveckých, žertovných motivů a v neposlední řadě také reklamních.

V nejbližší budoucnosti bychom rádi naši obchodní činnost rozžíšiřili na území celé ČR a do zahraničí, zavedli do výroby nové technologie a nové logistické prvky, které mají podpořit pravidelnost, spolehlivost a kvalitu dodávek, přicházet s novými a novými nápady, rozšiřovat počet výrobků a vytvářet další, nové a hezké.

Velkým a do budoucna nepostradatelným pomocníkem pro zkvalitnění komunikace mezi námi a zákazníkem jsou naše www stránky, na kterých se Vám snažíme sdělit podstatné informace o výrobě a výrobcích tak, abyste si mohli ušít zboží na tělo - pro Váš obchod a Vaše zákazníky.